Apmokėjimo būdai

Mes priimame šiuos atsiskaitymo būdus (atsiskaitymo metodą turėsite pasirinkti atsiskaitymo metu):

  • Banko Pavedimu
  • Kreditine kortele (Visa, Mastercard, American Express) ar PayPal

Norėdami nusipirkti, tiesiog pasirinkite norimas užsisakyti prekes ir įdėkite jas į pirkinių krepšį. Tada galite tęsti mokėjimą ir atlikti saugų mokėjimą internetu naudodami savo kredito kortelę („Visa“, „Mastercard“ ir „American Express“) arba „PayPal“ sąskaitą. Kai sėkmingai pateiksite užsakymą, gausite automatinį patvirtinimą el. Paštu.

Norint pateikti užsakymą nereikia paskyros, tačiau turėdami sąskaitą galite išsaugoti asmeninę informaciją ir peržiūrėti ankstesnius užsakymus. Atminkite, kad jūsų paskyroje nelaikome jokios mokėjimo informacijos. Galite susikurti paskyrą spustelėdami čia arba pasirinkdami užsakymą.

Produktų kainos nurodytos su mokesčiais.

Pristatymas

Siunčiame: “Lietuvos Paštu”, “Omniva”, “LPexpress”.

  • Standartinis (1-5 darbo diena) — 2 Eur

Užsakymai, pateikti nuo pirmadienio iki penktadienio iki 12:00  (išskyrus atostogas), paprastai išsiunčiami antrą dieną po užsakymo. Užsakymai, pateikti po 12:00  arba švenčių dienos, bus išsiųsti darbo dienomis. Užsakymai, pateikti šeštadienį, sekmadienį ar atostogų metu, bus priimti pirmadienį (išskyrus atostogas).

Kai užsakymas bus išsiųstas, gausite el. Laišką su stebėjimo informacija. Atminkite, kad stebėjimo informacijos atnaujinimas gali užtrukti iki 24 valandų, kai tik išsiųsite užsakymą.

Kaip gavėjas esate atsakingas už visus importo muitus, muitus ir vietinius pardavimo mokesčius, kuriuos surenka šalis, į kurią gabenate; tai sumokėti reikia norint atleisti jūsų užsakymą iš muitinės atvykus. Deja, negalime patarti dėl tikslaus tokių mokesčių dydžio, turite domėtis savarankiškai.